Jorrit den Heijer

“Met mijn scherp commercieel kompas help ik graag ondernemers en organisaties bij het vinden van creatieve en toekomstbestendige oplossingen voor succesvolle waarde en groei.”

Jorrit studeerde Communicatie in Utrecht en Sociologie in Amsterdam, waarna hij in het marketing-vak terecht kwam. Met inmiddels ruim 20 jaar werkervaring op het gebied van commercie, innovatie en strategie heeft hij geleerd zich in de breedte van een organisatie te verdiepen. Zowel vanuit adviserende rollen als leidinggevende posities heeft hij aantoonbaar succes behaald met diverse commerciële verandertrajecten en strategische heroriëntaties.

 

‘Complexe vraagstukken en het zoeken naar de beste oplossing intrigeren me. Het maken van strategische keuzes en de vertaling daarvan naar de operationele werkelijkheid vormen mijn drive. Ik word gedreven door samenwerken met ondernemers en stakeholders en het ontwikkelen van toegevoegde waarde in ingewikkelde situaties. Bij Claassen, Moolenbeek en Partners help ik graag ondernemers met hun volgende stappen in ontwikkeling en waardegroei.’

Menu